בוחרים בחיים

כשהטיפולים נגמרים מתחילה ההתמודדות עם החיים האמיתיים.
צעירים מחלימים בגילאי 18-30, אנחנו כאן בשבילכם!

מדי שנה כ- 1000 צעירים בני 18 עד 30 מאובחנים כחולים במחלת הסרטן. כן, זה מפתיע אבל יש עוד 1000 צעירים שבבוקר אחד ללא כל הודעה מוקדמת נתלשו מחייהם, מצאו את עצמם מתמודדים עם פחדים קיומיים, גילו שהם צריכים להיות חזקים בשביל ההורים והחברים, פיתחו את אותו הומור שחור שלך והבינו שכשהמחלה נגמרת הבלבול רק מתחיל.
דווקא כשהחיים אמורים לחזור למסלולם, פתאום אין כוח, אין חשק, אין כיוון ובניגוד לחברים שהמשיכו בחיים הרגילים, לך לא כל כך ברור איך ממשיכים, איך מצליחים לעכל ולהבין את כל מה שעברת בתקופה הזו ואיך חוזרים לחיים שגרתיים.

תוכנית “בוחרים בחיים” נועדה בדיוק כדי לתמוך בך בנקודה הזו, לסייע להחזיר לעצמך את העצמאות, לחזור לשגרת החיים ולחשב מסלול מחדש. את זה אנחנו עושים בעזרת:
סדנאות – ניפגש אחת לשבועיים, בקבוצה עם חבר’ה כמוך ויחד נכיר כלים שיעזרו לך להכיר את עצמך מחדש, להעיר את המוטיבציה שבך ולהחזיר את השליטה על החיים שלך.
גיבושונים וימי כיף – במהלך השנה נצא ל – 4 גיבושונים ברחבי הארץ (2 לילות, 3 ימים). הגיבושונים יוצרים את ה”דבק” של הקבוצה עם המון הווי וחיבור בין המשתתפים, במהלך הגיבושונים נעבור סדנאות ופעילויות, נפתח חוסן גופני, עצמאות, אחריות אישית וקבוצתית לצד מסוגלות נפשית ומנטלית.
מסע להולנד – בסיום שנת הפעילות נצא למסע בים הצפוני בהולנד, שייט בספינת מפרשים עתיקה. את מסע השייט נתפעל יחד, החל מהרמת המפרשים, בישול הארוחות וניקיון הספינה. במהלך המסע נקיים סדנאות העצמה כאשר כל אחד זוכה לתמיכה וליווי רגשי ומנטלי המאפשר את המשך התהליך וההתפתחות האישית, עם הפנים קדימה לעתיד.
תרומה לקהילה – במהלך השנה אנחנו מחליפים צדדים והופכים מהצד המקבל להיות הצד הנותן, מתנדבים בפעילויות העמותה ומתרגלים הלכה למעשה את הכוח העצום, הסיפוק והאושר הטמון בנתינה.
מפגשי אימון אישיים – כהשלמה לתהליך הקבוצתי, נמליץ לך לעבור גם תהליך אישי עם מאמנ/ת אישי/ת שתלווה אותך מספר מפגשים, בתרומה מלאה.

הכלים לחיים, החברויות האמיצות, החוויות החד-פעמיות והתובנות שיעלו במהלך השנה, ילוו אותך במשך כל החיים.
להרשמה – דפנה אופיר [email protected] ,052-5721969

לא משאירים אותם לבד עם הסרטן!
דילוג לתוכן