עמוד מתנדבים – בואו נראה מה מתאים לכם

בואו נראה מה מתאים לכם

חשוב לדעת

העשייה היומיומית של גדולים מהחיים מבוססת על מאות מתנדבים בתחומים שונים, שתורמים מזמנם, יכולתם ומרצם
כדי לעזור למתמודדים עם מחלת הסרטן.
עברת את גיל 18 ומתאים לך להתנדב? אנחנו נשמח!
התנדבות במחלקות ביה"ח במסגרת העמותה אינה אפשרית בשל הגבלות בריאותיות ונהלי בית החולים.

אני טיפוס משרדי

מצוין! במסגרת פעילויות העמותה במשרדי "גדולים מהחיים" בגבעתיים, אנחנו שמחים תמיד לעזרה אדמיניסטרטיבית בעבודה שוטפת, כמו הכנת תיקי משפחות, טלפונים, רישום וכד'.
אווירת משרד ומטבחון קפה – עלינו!

מתי?

העבודה היא בשעות הבוקר או הצהריים, עדיפות לתדירות שבועית

מתאים לי!

יש לי יכולות הדרכה

אנחנו מחפשים אנשים כמוך! לאורך השנה, אנחנו מפעילים פרויקטים שונים לילדים כמו מחנות קיץ, פעילויות הפנינג ועוד ושם אנחנו זקוקים למדריכים ומדריכות בעלי ניסיון ויכולות הדרכה וחינוך מוכחות.
אז... "בו בו בו בוקר טוב!"

מתי?

במהלך השנה לפי פרויקטים

קדימה!

אני מעולה ב"אחד על אחד"

אז זה יכול להיות בדיוק בשבילך! תכנית "אחד לאחד" מחברת בין המתמודדים עם מחלת הסרטן ובני משפחותיהם לבין "חונכים". אותם חונכים הם מתנדבים, המשמשים כמעין "אח בוגר" ודמות חיובית ומלווים בפגישות את המתמודדים, אחת לשבוע במהלך השנה. 

מתי?

אחת לשבוע, במהלך השנה

זה בול אני!

אני מקצוען

אז יש סיכוי טוב שזה המקום שלך להשתלב! במהלך השנה אנחנו יוצרים חיבורים בין ילדים ומשפחות גדולות מהחיים וצורכי העמותה השונים, לבין בעלי מקצוע שיכולים לסייע להם ולנו בפעילויות ובצרכים יומיומיים. למשל עורכי דין, רואי חשבון, חשמלאים, טכנאי מחשבים, אנשי שיווק, צלמים, מוסיקאים, מורים פרטיים ועוד. יש לכם מקצוע ואתם רוצים לעזור? זה בדיוק המקום עבורכם.

מתי?

במהלך השנה לפי צורך

מתאים לי!

באים בקבוצות

מחפשים התנדבות למחלקה שלמה בחברה? או יחידה בצה"ל? זה בדיוק המקום שלכם! בפעילויות שאנחנו מקיימים במהלך השנה, אנחנו נעזרים בקבוצות מתנדבים שיתמכו בפרויקט במשימות ביצוע כמו למשל סידור ואריזה. זאת הזדמנות לגיבוש, הווי והתנדבות משותפת.

מתי?

במהלך השנה לפי פרויקטים

מתאים לי!

לפרטים נוספים התקשרו: 03-6195977  
או כתבו לנו: [email protected]

פשוט לתת יד

רוצים לעזור ולקחת חלק אבל לא כל כך יודעים איך ומתי? מוגבלים בזמן ולא יכולים להתחייב? הגעתם למקום הנכון. במהלך השנה אנחנו מקיימים עשרות פעילויות כמו מחנה קיץ, מסיבת סוף שנה, רכבת החיוכים בפורים, הפנינג משפחות בסוכות, טיולים, ימי כיף ועוד, ושם אנחנו שמחים לעזרת מתנדבים בתחומים שונים שלא נדרשת להם הכשרה קודמת.

מתי?

במהלך השנה לפי פרויקטים

מתאים לי!