גן סטרילי

מה זה
גן סטרילי?

ילדים חולי סרטן מתמודדים עם מחלתם במשך שנים. במהלך תקופת הטיפול, נפגעת מערכת החיסון שלהם והם חשופים ופגיעים לזיהומים המסכנים את חייהם. הם אינם יכולים לבקר בגן הילדים הרגיל בקהילה, לפגוש חברים או לשהות במקומות פומביים, אסור להם להיחשף לשמש, לשחק בחוץ, בחול, או בכל מקום שאינו סטרילי. המחשבה בגן סטרילי היא לייצר סביבה מוארת ונעימה בתוך מבנה הגן ולהביא את החוץ פנימה באמצעות מתקנים ותוכן מעוררי חושים, למידה וסקרנות.

מאפייני
הגן הסטרילי

בניה ירוקה
בניה ירוקה בניצול אנרגטי מלא; צביעה בצבעים טבעיים, אנטי בקטריאליים; ריצוף מיוחד באריחים גדולים ושכבת איטום למניעת הצטברות לכלוך; ריהוט גן מחומרים הניתנים לניקוי יום יומי; העדר ארגז חול, צמחיה ועצים.
אויר נקי
ייחודיות הגן הסטרילי הינה במערכות מיזוג האוויר השומרות על רמת סטריליות גבוהה; מניעת כניסה של אבק ומזהמים באמצעות חלונות כפולים עם תריס פנימי בין החלונות; הצללה מלאה בכל החלונות עם זיגוג כפול לניקוי קל.
היגיינה
הקפדה על היגיינה וניקיון בסטנדרט גבוה, בכל מתקני הגן ובדגש מיוחד על חדרי המשחקים; מטבחים בכל כיתה להכנת מזון מותאם והגשתו לכיתות; מקלחות ושירותים בהנגשה מלאה לנכים, ובהפרדה בין ילדים לצוות ואורחים.
לא משאירים אותם לבד עם הסרטן!
דילוג לתוכן